Firma

19 lat obecności na rynku zobowiązuje

PUR Izolace Opole działa od 1994 roku. Razem z firmą PUR Izolace z Czech, z którą współpracujemy od początku swojego istnienia, jesteśmy jednym z największych wykonawców Systemu PUR w Europie Środkowo-Wschodniej. Wspólnie układamy rocznie ok. 200 tysięcy m2 sztywnych pianek poliuretanowych.

Dysponujemy wystarczającą ilością środków technicznych, aby sprostać każdemu, nawet największemu zamówieniu. Wydajność urządzeń do natrysku powoduje, że prace wykonywane tradycyjnymi technologiami w ciągu wielu tygodni, realizowane są przez nas w ciągu kilku lub kilkunastu dni.

Zawarte z PUR Izolace Czechy umowy „know how” gwarantują obustronny przepływ informacji. Wpływa to korzystnie na wiedzę techniczną personelu wykonawczego. Nasi pracownicy zostali wyszkoleni przez najbardziej doświadczonych wykonawców z USA i Europy.

Od początku swego istnienia firma specjalizuję się w technologii wykonywaniu izolacji pianką poliuretanową. Pozwala to zapewnić naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług.

Wykonaliśmy pokrycia dachowe w Systemie PUR na setkach obiektów budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, szkół, hal sportowych, basenów kąpielowych, hoteli, hodowlanych obiektów rolniczych, przechowalni owoców i warzyw, zakładów chemicznych i wielu innych.

Użytkownicy tych obiektów są zadowoleni z wyboru technologii PUR do uszczelnienia i ocieplenia swoich obiektów, oszczędzają bowiem sporo pieniędzy na ogrzewaniu – jest im ciepło w zimie, a chłodno w lecie. Dla zleceniodawców ważną jest informacja, że prace przy układaniu pianki są dla ruchu przedsiębiorstwa nieuciążliwe. Przy obiekcie, na którym pracujemy, stoi jedynie samochód technologiczny i nie daje się odczuć owej charakterystycznej dla robót budowlanych „krzątaniny”.

W naszej działalności zależy nam na wieloletniej współpracy z naszymi kontrahentami.


Na życzenie Inwestora prace wykonamy pod klucz:
  • ustalimy stan techniczny pokrycia dachowego i konieczny zakres robót renowacyjnych,
  • w razie potrzeby wykonamy ekspertyzę oraz udzielimy porady technicznej i technologicznej,
  • wykonamy rozbiórkę starego pokrycia dachowego,
  • dokonamy napraw obróbek blacharskich,
  • ułożymy warstwę pianki PUR o żądanej grubości,
  • nałożymy powłokę UV.

Naszą rzetelność i profesjonalizm potwierdzają przyznane nam certyfikaty: Rzetelna Firma KRD oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej DnB